Jak probíhá samotné focení?

Před focením se domluvíme, jaké jste si vybrala šaty (výběr šatů z 10 různých modelů) a kde byste se chtěla fotit. V den focení se potkáme na místě a pak spolu strávíme příjemnou hodinu až dvě.

Nebojte se, že nebudete vědět, jak se máte tvářit nebo kam se podívat, navedu vás tak, abyste na fotkách vypadala krásně a přirozeně.

Pokud chcete ze svých fotek vytěžit maximum, tak doporučuji, abyste se nechala nalíčit vizážistkou. Určitě to stojí za to! Spolupracují s vizážistkou. Nejlepší snímky upravím – fotografie maluji štětci jako obrázky na grafickém tabletu, proto jsou vaše fotky jedinečné. Upravené fotky nechám vytisknout. Na zpracování fotografi mam 3 měsíce. Následně dostanete své fotky jak elektronicky tak tištěné  v dárkovém balení.

*Velmi často od těhulek slyším jak jste strašně přibrali, že určitě vám žádné šaty nebudou, a že na takové fotky byste se ani nechtěla divat anebo nikam vystavit. To už je moje prace, říkám, že dělám s těhotné ženy princeznu, a tak tomu je.

Chci at vypadáš jako před otěhotněním a fotky se Ti líbí. Spolu dohodneme, kolik kilogramů „dame pryč” modeláři ve photoshopu, abyste byla se svými fotografiemi spokojená a měla krásnou památku. Zbytek dělají šaty, které projektují přímo pod těhotné ženy.

* Který měsíc je nejlepší na těhotenské focení? Ideální focení je v 7. měsíci těhotenství. To už je krásně vidět bříško a ještě pořád máte energii. Rezervujte si termín přes kontaktní formulář na stránkách, přes zprávy na Facebooku nebo Instagramu nebo mi rovnou zavolejte.

Pro všechny, kteří se zúčastnili těhotenského focení, mám dárek v podobě 20% slevy na lifestylové NEWBORN focení ZDE NABÍDKA PLATÍ OD 1.4.2021