SOCIÁLNÍ MÉDIA, BLOGY, WWW STRÁNKY

Nebudu Vás přesvědčovat, že krásné, profesionální fotky Vaší značky jsou základem pro úspěšný branding. Podívejte se sami na příběh Natalie a jejího květinářství... 

Fotografie často řekne víc než tisíc slov.

Natalia je majitelkou nově otevřeného květinářství. Floristka, se kterou spolupracuji při svatbách.

Vytvoří pro vás originální a krásnou výzdobu z živých květin.

Naším cílem bylo představit její práci v přirozeném prostředí - bez zbytečné stylizace. Chtěla jsem ukázat, kde Natalia pracuje, jak vypadá její prostor. V takové obrazové fotografii je pro mě velmi důležitá poctivost a prezentace skutečné osoby. Autentičnost je skutečným pokladem v éře sociálních médií. Na těchto fotografiích můžete vidět osobu, která dokázala proměnit své sny v realitu. Za tím vším se však ale skrývá tvrdá práce a odhodlání. Podívejte se!

Sociální sítě

Žijeme v době sociálních sítí, kde se vše prodává prostřednictvím internetu, povedená, stylová fotka garantuje 80% úspěchu.

Nicméně i na takových reklamních fotografiích se snažím ukázat svůj styl.

Fotografie jsou používány k propagaci značek na sociálních médiích: Facebook, Instagram, webových stránkách a také na blozích.

Produktové focení nemusí být nudné - stylizované fotografie mohou krásně prezentovat Vaše výrobky v každodenním uspořádání s nádechem elegance. Jednoduchost a minimalismus převládá v módních časopisech i na instagramových profilech.